تماشای سریال های ماه رمضان ۱۴۰۰ در یونی فارس

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
Home » وبلاگ » تماشای سریال های ماه رمضان ۱۴۰۰ در یونی فارس

با Unifars شما می توانید به راحتی همه سریال های ماه رمضان 1400 را تماشا کنید. اپ یونی فارس کلیه کانال های تلویزیون ایران را پوشش می دهد. کانال های تلویزیون ایران امسال 4 سریال ماه رمضونی را پخش می کنند.

در ادامه برای شما به معرفی سریال هایی که امسال در حال پخش هستند می پردازیم. با امید که بتوانیم به شما کمک کنیم تا سریال ماه رمضونی محبوب خود را پیدا کنید و سختی شرایط پاندمی کرونا برای شما عزیزان کمتر شود.

هم اکنون unifars در roku در دسترس است، شما می توانید سریال های ترکیه ای محبوب خود را از طریق Roku Box تماشا کنید

سریال یاور از شبکه 3

شبکه سه همیشه سریال های مناسبتی پر بیننده ای را پخش می کند. رمضان 1400 هم با سریال یاور در ساعت 20:45 به وقت تهران مهمان خانه شما است.

این سریال ژانر اجتماعی ( هم چنین معمایی – پهلوانی ) دارد. و با بازی داریوش ارجمند و نویسندگی سعید مطلبی درون مایه ستایش دارد.

سعید سلطانی که سابقه کارگردانی سریال های ماندگاری همچون پس از باران، ستایش 1 و 2، رسم عاشقی و شکرانه در کارنامه خود دارد. امسال نیز یاور را به تصویر می کشد.

علاوه بر داریوش ارجمند، امید علیمردانی، ارسلان قاسمی، محمد حاتمی، زهرا سعیدی، شبنم فرشادجو، فقیهه سلطانی، مهوش افشارزاده و اسماعیل محرابی از دیگر بازیگران این مجموعه محسوب می شوند.

سریال ماه رمضانی بچه مهندس از شبکه 2

فصل چهارم بچه مهندس بعد از سه فصل موفق جز سریال های ماه رمضان 1400 می باشد که در دو شهر تهران و مشهد فیلم برداری شده و ساعت 21:30 به وقت تهران از شبکه دو برای شما پخش می شود.

البته  بازیگر اصلی سریال از روزبه حصاری به محمد رضا رهبری تغییر کرد که خود به خود حرکت پر ریسکی بود.

احمد کاوری که آثاری همچون وارش و شرم را در کارنامه خود دارد، کارگردانی این سریال ماه رمضانی را بر عهده دارد. و جایگزین علی غفاری شده است.

در بچه مهندس 4، ثریا قاسمی، فرهاد قائمیان، مهشید جوادی، سیما خضرآبادی، سهند جاهدی، کورش سلیمانی، عبدالرضا اکبری، عباس جمشیدی‌فر، سیاوش چراغی‌پور، شیوا خسرومهر، عزت‌الله مهرآوران، شهین تسلیمی، محمدرضا هدایتی، امید روحانی و… بازیگران دیگر این سریال مناسبتی می باشند.

سریال احضار از شبکه 1

سریال ماه رمضونی احضار، امسال در ساعت 22:15 به وقت تهران از شبکه یک مهمان خانه شما می باشد. این سریال ژانر ماورایی دارد و در جنگل های شمال و تهران فیلم برداری شده است.

در این سریال یک گروه دوست به شمال می روند و سپس با آمدن خواستگار قبلی یکی ار دختر ها پیش آنها، زندگی آنها دگرگون می شود.

علیرضا افخمی که با سریال هایی همچون او یک فرشته بود، زیر زمین، پنجمین خورشید . پنج کیلومتر تا بهشت خاطره بسیار قشنگی را برای ما به جا گذاشته، امسال نیز کارگردانی احضار را بر عهده دارد.

آرش مجیدی، افسانه چهره‌آزاد، علی دهکردی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، مرتضی کاظمی، آدرینا صادقی، مینو آذرمگین، نازنین هاشمی، دینا هاشمی، میلاد میرزایی، خیام وقار کاشانی، درسا بختیار، غزال نظر و صالح میرزاآقایی بازیگران «احضار» هستند.

سریال ماه رمضونی رعد و برق از شبکه 5

رعد و برق به کارگردانی بهروز افخمی در مورد سیل 1398 است که بسیاری از نقاط ایرانمان را درگیر کرد و آسیب هایی بسیار زیادی به بار آورد. برای همین این سریال ماه رمضانی در استان های لرستان، خوزستان، گلستان و تهران فیلم برداری شده است.

تولید این سریال خصوصا با توجه به شرایط کرونا کار بسیار سختی بود، و تلاشی بسیار زیادی شده است تا سکانس های سیل به بهترین شکل ممکن گرفته شود. رعد و برق ساعت 23:00 به وقت تهران از شبکه پنج پخش می شود.

محمد فیلی، مهران رجبی، شهین تسلیمی، مختار سائقی، شهرام قائدی، مهدی زمین‌پرداز، مرتضی کاظمی، نیوشا مدبر، مریم عبادی، سیما محمدی، مزدک رستمی، حسن اسدی، ویدا موسوی، سپیده موسوی، امیر موسوی، ابراهیم یوسفی، مجید درستی و… از بازیگران اصلی «رعد و برق» هستند.

شما برای تماشای سریال های ماه رمضان 1400 ابتدا اپ یونی فارس را از Google Play یا App Store دانلود کرده و سپس عضو شوید و یا می توانید اپ یونی فارس را روی smrt tv  نصب کرده و سریال محبوب خود را تماشا کنید.

دانلود اپ unifars در google play


unifars on google play

دانلود اپ unifars در app store


unifars on app store

ورود | Login