کانال های تلویزیونی فارسی زبان

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

در ادامه معرفی شبکه های تلویزیونی فارسی زبان به معرفی شبکه های صدای آمریکا (PERSIAN VOA)، GEM SERIES و GEM DRAMA می پردازیم. مجموعه یونی فارس (UNIFARS) چه از طریق اپلیکیشن و چه از طریق یونی باکی یونی فارس تمامی برنامه های این سه شبکه را پوشش می دهد. با یونی فارس دیگران نگران شنیدن اخبار، دیدن مستند، انواع برنامه های سیاسی اجتماعی، دیدن سریال های مختلف نباشید. و به راحتی می توانید در هر زمان و هر مکان به این برنامه های تلویزیویی دسترسی داشته باشید.

صدای آمریکا (VOA)

شبکه تلویزیونی ماهواره ای صدای آمریکا (VOA)، شبکه ای دولتی بوده که مخاطب هدف آن مردم خود ایالات متحده نبوده و بینندگان آن خارج از آمریکا می باشند. بخش فارسی رادیویی صدای آمریکا از سال 1358 (1979 میلادی) شبکهٔ ماهواره ای خبری فارسی صدای آمریکا VOA از سال 1375 (1996 میلادی) احداث شد.

برنامه ها

اخبار

بخش اخبار VOA فارسی، شامل چهار برنامه، اخبار شامگاهی، خبر 8، 9 شب و اخبار شامگاهی می باشد.

اخبار شامگاهی

آخرین اخبار روز دنیا و به خصوص اخبار ایران و آمریکا را می توانید هفت روز هفته ساعت 19 به وقت تهران به مدت نیم ساعت تماشا کنید.

خبر 8

مجله خبری (خبر 8) به مدت نیم ساعت نگاهی به خبرهای ایران، آمریکا و جهان دارد و از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 شب به وقت تهران پخش می شود.

9 شب

برنامه خبری (9 شب) با همکاری صدای آمریکا (VOA) و رادیو فردا، هر شب ساعت 21 به وقت تهران به مدت نیم ساعت پخش می شود. در این برنامه جدید تازه ترین اخبار جهان و گزارش های تحلیلی از این اخبار پخش می شود.

اخبار شبانگاهی

این برنامه تلویزونی با هدف بروز رسانی و تکمیل خبرهای ایران، آمریکا و جهان (اخبار شامگاهی) هفت روز هفته ساعت 23 به وقت تهران و به مدت نیم ساعت پخش می شود.

روی خط

روی خط هر شب به مدت نیم ساعت اجرا شده و برنامه ای کاملا مخاطب محور می باشد. در هر برنامه یک موضوع انتخاب شده و بیننده از طریق تلفن، اسکایپ، ایمیل و فیسبوک نظرات خود را بیان کرده و در بحث شرکت می کند.

بولتن خبر

هر روز در پنج دقیقه به اخبار ایران، آمریکا و جهان پرداخته می شود.

VOA CONNECT

این برنامه تلویزیونی خبرهای مردمی را از ایالت های مختلف آمریکا و سایر نقاط جهان پخش می کند.

صفحه آخر

برنامه ای متفاوت و خلاق که بیش از آنکه به خود خبر بپردازد به آدم های خبر می پردازد و با نگاهی بی طرفانه دیروز و امروز افراد را در برابر بینندگان قرار می دهد.

برنامه های سیاسی اجتماعی