پخش سریال فاطما گل در یونی فارس

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
Home » وبلاگ » پخش سریال فاطما گل در یونی فارس

سریال فاطما گل (گناه فاطما گل چه بود؟) محصول کشور ترکیه است که با ژانر درام – رمانتیک از سال 2010 تا 2012 در 80 قسمت از کانال D پخش شده است. ایرانیان عزیز خارج از کشور اگر هنوز این سریال را ندیده اید می توانید از طریق اپلیکیشن UNIFARS و از شبکه GEM MAX این سریال به یادماندنی را بدون محدودیت زمانی و مکانی می توانید تماشا کنید.

هم اکنون unifars در roku در دسترس است، شما می توانید سریال های ترکیه ای محبوب خود را از طریق Roku Box تماشا کنید

معرفی سریال عشق ممنوع

سریال فاطما گل

داستان سریال فاطما گل

فاطما گل دختری ساده روستایی است که با برادرش و زن داداش پلیدش به نام مقدس و فرزند 6 ساله آنها به نام مراد زندگی می کند. مصطفی نامزد فاطما گل می باشد. در روستای ایلدید پسری به نام کریم وجود دارد پس از فوت مادرش به زنی به نام مریم بزرگ شده و به او بسیار وابسته است.

چشمه به دلیل آب و هوای خوبش ثروتمندان بسیار زیادی در آن زندگی می کنند از جمله خانواده یاشاران.

سریال ترکی جذاب را در یونی فارس تماشا کنید

سریال فاطما گل

رفات یاشاران و رشات یاشاران مالک شرکت یاشاران و بردادر یکدیگر می باشند و همسرانی به نام حلیمه و پریهان دارند که رابطه بسیار خوبی با هم دارند. سلیم یاشاران پسر رشات و اردوعان یاشاران پسر رفات هستند. خانواده ناملی دوست خانوداگی یاشاران ها بوده که پسری به نام وورال دارند که رابطه نزدیکی با اردوعان و سلیم و کریم دارد. (روابط خانوادگی قوی پایه اصلی یک سریال ترکیه ای)

سلیم یاشاران با ملتم (دختر اندر و تورونر آلاگُز) برای مراسم نامزدی خود در ویلای لوکسشان وارد این روستا می شوند.

داستان اصلی سریال فاطما گل تازه شروع می شود. شب نامزدی فاطما گل برای کار به ویلای یاشاران ها رفته و پس از جشن نامزدی، اردوعان، سلیم، وورال و کریم در کنار ساحل دریا در حال مشروب خوردن هستند.

نیمه شب فاطما گل برای بدرقه نامزدش به کنار دریا می رود. آن چهار پسر برای فاطما گل کمین کرده و اردوعان، سلیم و وورال به او تجاوز کرده و تنها کسی که کاری با فاطما گل ندارد کریم است که تا صبح بالای سر فاطما گل نشست که بعد ها دچار عذاب وجدان شده که باید جلوی آن سه نفر را می گرفته است.

فردای روز حادثه پس از پیدان شدن فاطما گل، مقدس زن داداش فاطما گل حلقه نامزدی سلیم یاشاران پیدا کرده و به خانواد او نشان می دهد. یاشاران ها با دادن رشوه به مقدس موفق می شوند برای مدتی موضوع را مخفی نگه دارند.

معرفی شبکه جم در یونی فارس

سریال فاطما گل

منیر وکیل یاشاران ها با به بیمارستان باج می دهد. تا به پلیس بگویند به فاطما گل تجاوز نشده و به میل خود فاطما گل بوده است. از طرف دیگر یاشاران ها کریم را راضی می کنند تا بگوید با فاطمه گل رابطه داشته است. و برای آرام شده شرایط با فاطما گل ازدواج کند.

مصطفی فاطما گل را خیانت کار دانسته و حاضر نیست با او ازدواج کند. کریم و فاطما گل با یکدیگر ازدواج کرده و برای فرار از بی آبرویی (از دیگر سمبل های یک سریال ترکیه ای) راهی استانبول می شوند.

در استانبول اتفاقات زیادی می افتد مانند خبردار شدن نامزد سلیم از موضوع تجاوز و کمک به فاطما گل، آمدن مصطفی نامزد سابق برای انتقام، و اینکه کریم عاشق فاطما گل می شود.

کانال های تلویزیونی فارسی زبان

یونی فارس اپلیکیشن شبکه های فارسی زبان است و شما می توانید از طرق گوشی های همراه خود نسخه اندروید یا ios آن را دانلود کنید.

 


دانلود اپ unifars در google play​

unifars on google play

دانلود اپ unifars در app store

unifars on app store

 

ورود | Login