معرفی سریال عشق ممنوع در یونی فارس

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
Home » وبلاگ » معرفی سریال عشق ممنوع در یونی فارس
سریال عشق ممنوع

سریال های ترکی در میان ما ایرانیان طرفداران بسیار زیادی دارد به خصوص سریال عشق ممنوع که شاید اولین سریال بود که ما را پای ثابت سریال های ترکیه ای کرد. شما می توانید در اپلیکیشن یونی فارس انواع سریال های ترکیه ای را بدون محدودیت زمانی و مکانی تماشا کنید.

 

عشقی اشتباه میان دو جوان که ممنوع بودن آن، مخفی بودن آن (البته آشکار برای همه به جز اصل کاری) و هیجان انگیز بودن آن علی رغم اینکه از ریشه اشتباه بود اما هیچ کس از تماشای حتی شده برای چندین بار نیز سیر نمی شود. طبق گفته ها قسمت آخر بسیاری از مردم ترکیه را پای تلویزیون میخکوب کرد.

هم اکنون unifars در roku در دسترس است، شما می توانید سریال های ترکیه ای محبوب خود را از طریق Roku Box تماشا کنید

سریال ask mamnu

شخصیت پردازی اصولی کاراکتر ها، بازی های فوق العاده بازیگران سریال ask memnu، لوکس و لاکچری بودن لایف استایل مانند لباس، دکوراسیون خانه و… که هنوز هم بعد سال ها جذابیت خود را حفظ کرده، موسیقی شاهکار تویگار و کارگردانی فوق العاده هلال سارال از عوامل موفقیت این سریال می باشد.

عشق ممنوع با ژانر درام-رمانتیک از سپتامبر 2008 تا ژوئن 2010 در یک خانه بسیار مشهور در تنگه بسفور (استانبول) در 2فصل و 79 قسمت ساخته و از کانال D ترکیه پخش شده است.

در سریال عشق ممنوع بازیگران مشهوری مانند کیوانچ تاتلیتوغ (در نقش بهلول یا مهند)، برن سات (در نقش بیهتر یا سمر)، نباهت چهره (در نقش فردوس یا فیروزه خانم)، سلجوق یونتم (در نقش عدنان)، زرین تکیندر (در نقش مادمازل لمیس)، هازال کایا (در نقش نهال) و… بازی کرده اند.

 

سریال ترکی جذاب را در یونی فارس تماشا کنید

داستان سریال عشق ممنوع

سریال ASK MEMNU بر اساس رمانی به همین نام ساخته شده است.  داستان از آنجایی آغاز می شود که در قبرستان تاجری پولدار و معتبر به نام عدنان ضیاگیل که چندین سال است که همسرش را از دست داده است با دختری به نام بیهتر یوره اوغلو روبرو می شود و نسبت به او احساس ضعف می کند. البته این حس یک طرفه نیست.

خانواده ضیاگیل ها در یک خانه بسیار زیبا زندگی می کنند. نهال و مراد فرزندان عدنان هستند. به همراه آنها بهلول از اقوام عدنان و مادمازل لمیس (پرستار بچه ها که عاشق عدنان بی هست) زندگی می کنند. نهال عاشق بهلول است.

سریال عشق ممنوع

بیهتر که او نیز از خانواده ای ثروتمند است به تازگی پدر خود را از دست داده است، مادرش فردوس خانم را مقصر مرگ پدرش می داند. زیرا او به همراه پدرش، متوجه خیانت کردن مادرش شد و پدرش دچار حمله قلبی شد و فوت کرد.

از آن طرف پیکر (که قبلا با بهلول رابطه داشته) خواهر بیهتر تصمیم می گیرد با نهاد اونال پسر حلمی اونال تاجر ثروتمند ازدواج کند. حلمی تنها در صورتی این ازدواج را قبول می کند که پیکر قرارداد ازدواج امضا کند. که البته فردوس خانم که پس از فوت شوهرش دچار مشکلات مالی زیادی شده در اضای مقدار بسیار زیادی پول قرار ازدواج را قبول می کند. در طول مراسم ازدواج بیهتر متوجه توجه مادرش به عدنان و نقشه او برای ازدواج با یک  فرد ثروتمند می شود.

عدنان به بیهتر پبشنهاد ازدواج می دهد و بیهتر برای اینکه انتقام پدرش را بگیرد با وجود اختلاف سنی زیادش با عدنان ضیاگیل به پیشنهاد ازدواج او پاسخ مثبت می دهد. نهال که اول با این ازدواج بسیار مخالف بود سرانجام به خاطرش پدرش این ازدواج را قبول می کند.

معرفی شبکه جم در یونی فارس

در طول مراسم ازدواج حلمی که متوجه می شود پسرش به فیروزه مقدار زیادی پول داده است مراسم را بهم زده و به همه می گوید که فیروزه دخترانش را با نقشه به افراد ثروتمند شوهر می دهد.

بیهتر وارد قصر ضیاگیل ها می شود و بوووووم سریال عشق ممنوع تازه شروع می شود. ابتدا همه چیز خوب پیش می رود بیهتر سعی می کند جایگاه خودش را در به عنوان خانه پیدا کند و خودش را در دل عدنان و نهال و مراد باز کند.

بهلول که پسری خوش گذران و هوس باز است بهلول باور دارد که بیهتر عاشق عدنان نیست و دنبال پول اوست و از آن طرف بیهتر به خاطر خواهرش از بهلول متنفر است.

بهلول به حرف های حلمی شک کرده و به عدنان تذکر داده اما با واکنش شدید او مواجه می شود. و مجبور می شود خانه را ترک کند که البته با وساطت نهال به خانه باز می گردد.

سریال ask memnu

از آن طرف با تلاش های حلمی اونان، او همه بدی های فیروزه را پرداخت مرده و مالک کل ثروت او می شود که فیروزه پس از این ماجرا تصادف می کند و در حالی که به خاطر حلمی بی خانه مانده با دعوت عدنان بی وارد خانه آنها به عنوان مهمان می شود. از آن طرف نهاد که پدرش او را طرد کرده وارد شرکت ضیا گیل ها می شود.

با آغاز شدن سفر های تجاری عدنان و نهاد، بیهتر در خانه به همراه بهلول خوشتیپ مدت زیادی تنها می ماند و بله همان طور که حدس می زنید این دو کم کم عاشق یکیدیگر می شوند.

البته بیهتر اول در مقابل بهلول مقاومت کرده اما بعد به همسر خود خیانت می کند. سپس فیروزه متوجه این قضیه می شود.

سریال عشق ممنوع

در سکانس پایانی فصل اول سریال ASK MAMNUبیهتر و بهلول در یک ویلای ساحلی تنها هستند و یک نفر از اعضای قصر ضیاگیل ها آن دو را با هم می بیند.

بشیر اولین نفری بود که متوجه رابطه بهلول و بیهتر شد اما می دانست اگر به کسی بگوید حرفش را باور نمی کند برای همین می خواهد از آن دو فیلم برداری کند تا مدرکی پیدا کند. علاوه بر بشیر مادمازل هم به رابطه این دو نیز شک می کند.

بهلول که با مدل معروف الیف نیز رابطه دارد برای اینکه کسی به رابطه اش با بیهتر شک نکند مدتی خانه را ترک می کند. و با الیف به هم می زند.

کم کم مشکلات عدنان و بیهتر شروع شده و عدنان خانه را ترک می کند. و بیهتر و بهلول تنها می مانند. پس از تصادفی که بیهتر می کند. مجدد رابطه عدنان و بیهتر خوب شده و بیهتر از بهلول فاصله می گیرد و برای اذیت کردن بیهتر به نهال نزدیک می شود اما بعد از مدتی دوباره به بیهتر باز می گردد.

کانال های تلویزیونی فارسی زبان

 

فردوس خانم که قلبا از دخترانش متنفر است اما برای حفظ منافع خود سعی می کند تا نهال و بهلول را به یکدیگر نزدیک کند. وقتی همه متوجه رابطه بهلول و نهال می شوند، عدنان با ازدواج این دو موافقت می کند. و بیهتر به خاطر رابطه این دو در عذاب روحی قرار می گیرد و باعث می شود سایر اعضای خانواده مخصوصا عدنان به او شک کنند.

بهلول که هم زمان با نهال و بیهتر رابطه دارد در ابتدا رابطه اش را با نهال جدی نمی گیرد اما رفته رفته عاشق نهال می شود. و این باعث شود که بیهتر بسیار عصبانی شود و هر دفعه بخواهد رابطه این دو را بهم بزند.

کم کم سایر اعضای خانواده نیز متوجه رابطه بهلول و بیهتر می شوند اما تا سکانس پایانی سریال این قضیه برای عدنان و نهال مخفی می ماند.

سکانس پایانی سریال عشق ممنوع بسیار ماندگار ئ تاثیر گذار بوده و طرفداران این سریال هر سال آن را یاد می کنند.

یونی فارس اپلیکیشن شبکه های فارسی زبان است و شما می توانید از طرق گوشی های همراه خود نسخه اندروید یا ios آن را دانلود کنید.

 


دانلود اپ unifars در google play​

unifars on google play

دانلود اپ unifars در app store

unifars on app store

 

ورود | Login