سریال سیاوش را در یونی فارس تماشا کنید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
Home » وبلاگ » سریال سیاوش را در یونی فارس تماشا کنید

سریال سیاوش سریالی در ژانر درام اجتماعی می باشد که شما می توانید از طریق اپلیکیشن یونی فارس (از شبکه My Tv) تماشا کنید.

امروزه با وجود بیماری کرونا و قرنطینه در خانه با یونی فارس شما می توانید انواع سریال های ایرانی را تماشا کنید. اپلیکیشن یونی فارس از طریق google play و یا app store دانلود کرده و بر گوشی خود نصب کنید. همچنین شما می توانید اپ unifars smart tv را از google play  دانلود کرده و بر smart tv خود نصب کنید و از تماشای انواع سریال های ایرانی لذت ببرید.

هم اکنون unifars در roku در دسترس است، شما می توانید سریال های ترکیه ای محبوب خود را از طریق Roku Box تماشا کنید

معرفی سریال عشق ممنوع

سیاوش به کارگردانی سروش محمد زاده و تهیه کنندگی مهدی یاری محصول سال 1399 می باشد و کادر بازیگران آن شامل میلاد کی مرام، رضا کیانیان، مجید صالحی، ترلان پروانه و … می باشد. در ابتدا قرار بود که بخش بزرگی از سریال در ترکیه ضبط شود که با شیوع کرونا از این کار منصرف شدند و فیلم نامه دچار تغییرات اساسی شد.

سریال ترکی جذاب را در یونی فارس تماشا کنید

 

داستان سریال سیاوش

سیاوش ساقی (میلاد کی مرام) که کشتی گیری کوشاست پس از سال ها تلاش به اردوی تیم ملی دعوت شده و می خواهد در مسابقات انتخابی المپیک شرکت کند. از آن طرف نامزدش مرجان به دلایل مرموز سعی می کند ارتباطش را با او قطع کند. سیاوش اردوی تیم ملی را به خاطر نامزدش ترک می کند و متوجه که مرجان هر چه سریع تر به عمل پیوند کبد احتیاج دارد.

پخش سریال فاطما گل در یونی فارس

خانواده مرجان توان پرداخت هزینه های عمل او را ندارند در نتیجه سیاوش به هر دری می زند تا پول مورد نیاز برای عمل او را پیدا کند.

برای همین سیاوش با واسطه دوستش نزد یک ملیاردر به نام نصرت (رضا کیانیان) رفته و از او کمک می خواهد و نصرت با شرط اینکه سیاوش با دختری مارال (ترلان پروانه) ازدواج کند به او کمک می کند. مارال مشکلات روانی دارد و قبلا نامزد سیاوش بوده و نصرت فکر می کند که با این ازدواج دخترش نجات پیدا می کند و سیاوش برای نجات نامزد خود باید با شخص دیگری رابطه بر قرار کند.

معرفی شبکه جم در یونی فارس

تیتراژ سریال

همواره تیتراژ سریال های ایرانی یکی از عوامل جذب بیینده می باشد. خواننده تیتراژ سریال سیاوش پرواز همای می باشد.

کانال های تلویزیونی فارسی زبان

یونی فارس اپلیکیشن شبکه های فارسی زبان است و شما می توانید از طرق گوشی های همراه خود نسخه اندروید یا ios آن را دانلود کنید.

 


دانلود اپ unifars در google play​

unifars on google play

دانلود اپ unifars در app store

unifars on app store

 

ورود | Login