تماشای شبکه بی بی سی آنلاین

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
Home » وبلاگ » تماشای شبکه بی بی سی آنلاین

سهولت دسترسی به سرگرمی جدیدتر و گسترده تر ایجاد امکان ارتباط با سایر فرهنگها و سهیم شدن در تجربه های آن ها نیز به طور مداوم بر مطلوب بودن برنامه های تلویزیونی می افزاید.

امروزه اگر آماری بگیرید؛ کمتر خانه‌ای را در سطح شهر میتوانید پیدا کنید که به ماهواره دسترسی نداشته باشد. ماهواره امروزه کمک می‌ کند تا نه تنها به شبکه‌های خارجی دسترسی داشته باشید، بلکه نیاز خود به تماشای شبکه های ایران را نیز از بین ببرید. جالب اینجاست به قدری در زندگی افراد نفوذ کرده اند که به سبکی از زندگی تبدیل شده‌اند. برنامه های پخش شده در این ماهواره ها اغلب تمامی طیف سلیقه ها، نیازها و برنامه ها را پوشش می دهد و شاید بتوان همین مسئله را دلیلی بر پرطرفدار بودن آن دانست. حتی بسیاری از افراد برای دیدن اخبار به سراغ ماهواره می‌روند و در این میان شبکه بی بی سی آنلاین از جمله پرطرفدارترین آنها به حساب می‌آید. اما شاید برایتان جالب باشد بدانید؛ این روزها علم آنقدر پیشرفت کرده که به شما این امکان را می‌دهد تا از طریق اینترنت و بدور از هرگونه ریسور به شبکه های ماهواره ای و البته شبکه های فارسی زبان ایران و خارجی دسترسی داشته باشید. یونی فارس را باید از جمله این تکنولوژی بدانید.

مطمئنا این مسئله برایتان تعجب برانگیز و البته جدید خواهد بود اگر بگوییم که اپلکیشن و سایتی برای فارسی زبانان سراسر دنیا معرفی شده که به آنها این امکان را می دهد تا از طریق اینترنت و تنها با کمک گوشی هایشان به تمامی برنامه های ایرانی و خارجی دسترسی داشته باشند.

اگر خواهان استفاده از این برنامه و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آن هستید، توصیه می‌کنیم در ادامه این محتوا با ما همراه باشید زیرا درنظر داریم توضیحاتی در این حوزه خدمت شما ارائه دهیم.

تاثیر رسانه‌های ماهواره‌ای

تماشای شبکه بی بی سی

براساس آمار منتشر شده در حال حاضر، بیش از 150 شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان مشغول به فعالیت هستند که تمامی آنها با هدفی معین و از پیش تعیین شده قدم در این راه گذاشته‌اند. رسانه های امروزی چه در شبکه های داخلی و چه در ماهواره‌ها، تنها به عنوان یک رسانه شناخته نمی‌شوند، اینها ابزارهایی موثر و قوی هستند که میتوان از آنها در راستای جهت دهی افکار عمومی استفاده کرد. در کنار این موارد اما نباید نقش پراهمیت فضای مجازی اینترنت، شبکه های اجتماعی، سینما، کتاب و تلفن همراه را در هم افزایی تغییرات جامعه نادیده بگیرید. به طور کلی باید گفت علاوه بر اینکه وسایل ارتباط جمعی تأثیر بسزایی در زمینه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی و سیاسی جامعه دارند، نقش موثر و عمیقی بر فضای فرهنگی جهان دارد.

پیشنهاد میشود: معرفی شبکه جم

زمانی که یک شبکه ماهواره‌ای یا سایت اینترنتی و حتی یک نشریه فعالیت خود را آغاز می‌کند، مطمئنا نهادها و سیستمی به حمایت از آن می‌پردازد و در راستای رسالت و اهداف صاحبان رسانه حرکت خواهد کرد. این مسئله را میتوان به شبکه بی بی سی آنلاین تعمیم دهیم. مطمئنا نهادهایی به حمایت از این شبکه می‌پردازند. شبکه‌ای با میلیون ها بازدیدکننده از سراسر دنیا که نه تنها به زبان فارسی بلکه در زبان های مختلف مشغول به فعالیت است. اما تاکنون به این مسئله فکر کرده‌اید که بتوانید از طریق اپلیکیشن و داخل گوشی‌ تان این شبکه را تماشا کنید؟

یونی فارس از جمله تکنولوژی‌های فعال در این حوزه می باشد که به شما این امکان را میدهد تا به تماشای شبکه های فارسی در هر کجای دنیا بپردازید.

تماشای شبکه بی بی سی فارسی

تاکنون فکر کرده‌اید که شبکه بی بی سی مخفف چه کلمه ای است؟

British Broadcasting Corporation یا همان شبکه بی بی سی که اغلب آن را با اختصار BBC می شناسیم Persian BBC در خانه رسانه در لندن مستقر شده است جزء قدیمی ترین سازمان رسانه ای ملی جهان به حساب می آید. براساس آمار منتشر شده در سال 2014، این شبکه چیزی حدود 20،950 کارمند و 16،672 فعال در بخش رسانه عمومی دارد که اغلب آنها با قراردادهای پاره وقت و قابل تغییر مشغول به فعالیت هستند. به همین دلیل است که از آن تحت عنوان بزرگ ترین رسانه پخش همگانی در جهان یاد می شود.

اولین بار بی بی سی تحت یک منشور سلطنتی فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر با توافق وزارت فرهنگ، رسانه و ورزش دولت بریتانیا، اخبار را تحت پوشش خود قرار می‌دهد. هزینه فعالیت بی ‌بی ‌سی مطابق یک کارمزد سالانه پروانه تلویزیون در پادشاهی متحد،‏ از آن دسته از خانوارها، شرکت‌ ها و سازمان ‌های بریتانیایی که تجهیزات دریافت یا ضبط رسانه ‌های زنده تلویزیونی را دارند تأمین می‌گردد. قصد نداریم در این محتوا به طور واضح به تاریخچه این شبکه پرسرو صدا و البته پرطرفدار بپردازیم. اما اگر بیننده پروپا قرص این شبکه هستید، تاکنون فکر کرده‌ اید که شرایطی را فراهم آید که بتوانید در سریع ترین حالت ممکن و حتی زمانی که خارج از منزل هستید و به تلویزیون دسترسی ندارید هم به تماشای این شبکه بپردازید؟

فکرش را کنید که از طریق گوشی تان بتوانید به تمامی اخبار منتشر شده از این شبکه دسترسی داشته باشید. آیا جذاب نیست؟ با کمک یونی فارس شما در هر ساعت از شبانه روز و حتی زمانی که در حال استفاده از گوشی‌تان هستید نیز میتوانید به اخبار گوش دهید.

اما به این فکر کرده‌اید که چگونه میتوانید به یونی فارس دسترسی داشته باشید؟

بیایید کمی بیشتر یونی فارس را بشناسید

یونی فارس چیست؟

در این محتوا بارها و بارها در رابطه به سایت و اپلیکیشن یونی فارس اشاره کردیم.

بنظر حال کمی فرصت آن رسیده تا در رابطه با آن کمی توضیح دهیم تا با خیالی آسوده و در ساده‌ترین حالت ممکن به تماشای شبکه بی بی سی آنلاین بنشینید.

کمی به فضای داخلی این اپلیکیشن نگاه کنید؛

یونی فارس به شما کمک می‌ کند تا نه تنها به شبکه های ماهواره ای دسترسی داشته باشید بلکه شرایطی را فراهم آورده تا تمامی فارسی زبانان در سراسر جهان اعم از ایرانیان، افغان ها، تاجیک ها و…. برنامه های ایرانی مورد علاقه خود را مشاهده کنند.

طبق آمار منتشر شده چیزی حدود 6میلیون ایرانی در خارج از کشور تنها در طی چند سال گذشته مهاجرت کرده‌ اند. این آماری به مراتب بسیار بالاست. حال فکرش را کنید که برنامه ای همچون یونی فارس را در گوشی خود نصب کرده اید؟ در کسری از ثانیه این امکان برای شما مهیا میشه که شبکه های تلویزیونی و ماهواره های ایرانی را تماشا کنید.

چگونگی استفاده از یونی فارس

اگر مشتاق به تماشای شبکه بی بی سی آنلاین از برنامه یونی فارس هستید؛ باید بگوییم شما به راحتی میتوانید این برنامه را از اپ استور و گوگل پلی دانلود کنید. همچنین برنامه ای تحت عنوان TVBOX، مختص یونی فارس درنظر گرفته شده که امکان تماشای تمامی شبکه های ایرانی و خارجی از جمله بی بی سی آنلاین را برای مخاطبان خود فراهم آورده است. استفاده از این اپلیکشن برای یک ماه کاملا رایگان است. پس از آن باید هزینه ای را تحت عنوان اشتراک برای بهره گیری از خدمات آن پرداخت نمائید.

مطمئن باشید پس از استفاده رایگان از این اپلیکیشن، چنان به آن وابسته خواهید شد که پرداخت هزینه ای کاملا مقرون به صرفه، برای شما ناچیز خواهد بود.

TVBOX یونی فارس چیست؟

bbc

اگر بخواهیم به ساده ترین حالت ممکن TVBOX یونی فارس را برای شما معرفی کنیم باید بگوییم؛

نوعی ریسور سیار است که تنها با اتصال به اینترنت و بدون نیاز به دیش ، ال ام بی و کابل های دست و پا گیر، به شما این امکان را می دهد تا به بیش از 100 شبکه فارسی زبان در سراسر دنیا، بدون هیچگونه وقفه ای دسترسی پیدا کنید. برای تهیه این دستگاه، تنها کافیست به بخش تماس باما مراجعه نمائید. مطمئن باشید که کارشناسان ما نه تنها اطلاعات کاملی در رابطه با این دستگاه و چگونگی بهره گیری از آن در اختیار شما قرار می دهند بلکه راهنمایی های دقیقی را در حوزه اینترنت نیز به شما ارائه خواهند داد.

کلام آخر

در این محتوا رسانه و سرویسی را به شما معرفی کردیم. سرویسی که شرایطی را فراهم می آورد تا در کوتاهترین زمان ممکن به شبکه های فارسی و خارجی دسترسی پیدا کنید و حتی به تماشای شبکه بی بی سی آنلاین بنشینید. این مسئله خصوصا برای آن دسته از افرادی که به تماشای اخبار روز ایران و جهان اهمیت می دهند و همواره بر این عقیده‌ اند که باید نسبت به تمامی اتفاقات آگاه باشند بسیار پراهمیت می باشد. این سرویس همانطور که گفته شد؛ در طی یک ماه به صورت رایگان در اختیار مخاطبان و علاقمندان خود قرار میگیرد و پس از آن افراد میتوانند با خرید اشتراک، به تماشای شبکه های مورد علاقه خود بنشینند.

استفاده از برنامه UNIFARS نیز به آنها این امکان را می دهد تا بیننده اختصاصی شبکه های ایرانی باشند.

پس از این توضیحات؛ اگر باز هم سوالی ذهن شما را به خود اشغال کرده، توصیه می کنیم به بخش تماس باما مراجعه کنید. تا کارشناسان و متخصصان ما اطلاعات کاملی در این حوزه در اختیار شما قرار دهند.

ورود | Login